Jak Korzystać z GPS podczas jazdy na rowerze?

Wykorzystanie technologii GPS do nawigacji stało się niemal nieuniknionym elementem współczesnego podróżowania i codziennego życia. Jednak w niektórych okolicznościach korzystanie z urządzenia GPS lub usługi lokalizacyjnej może być trudne. Jednym z oczywistych przykładów jest próba korzystania z GPS podczas jazdy na rowerze lub jednośladzie.

W tym poście omówimy kilka wskazówek i wskazówek, jak efektywniej i łatwiej korzystać z GPS podczas jazdy na rowerze. Tak więc, jeśli jesteś entuzjastą jazdy konnej, który zastanawia się, jak płynnie korzystać z rowerowego GPS, nie rozpraszając się zbytnio podczas jazdy, ten post może ci się przydać. Jeśli jednak chcesz zobaczyć jedne z najlepszych GPS-ów rowerowych dostępnych na rynku, zapoznaj się z artykułami porównującymi GPS-y rowerowe firmy Garmin. Te mogą ci się wydać całkiem interesujące.

Wskazówki dotyczące korzystania z GPS podczas jazdy na rowerze

Oto kilka prostych wskazówek, które pomogą Ci poprawić ogólne wrażenia z jazdy na rowerze podczas nawigacji lub korzystania z GPS.

Najlepszy GPS na rower

Zakup uchwytu na telefon do uchwytu Ride

Zacznijmy od oczywistości. Podczas jazdy będziesz potrzebować uchwytu, który utrzyma urządzenie GPS — telefon lub inne urządzenie — stabilnie na swoim miejscu. Większość alternatywnych rozwiązań jest niebezpieczna w tym sensie, że jeśli gadżet wypadnie podczas jazdy po nierównej lub nierównej drodze, możesz skończyć z uszkodzonym urządzeniem. Dlatego pierwszą i najlepszą rzeczą do zrobienia jest zainwestowanie kilku dolarów w wysokiej jakości uchwyt na telefon komórkowy/urządzenie, który można przymocować do kierownicy roweru.

Na rynku jest wielu producentów i sprzedawców detalicznych, którzy sprzedają te mocowania lub uchwyty. Niektóre z nich są dostępne nawet za mniej niż 200 zł. Sprawdź dowolną ze swoich ulubionych witryn zakupowych lub recenzji; z pewnością znajdziesz taki, który odpowiednio odpowiada Twoim potrzebom, a także budżetowi.

Kup rowerowy GPS

Wszystkie usługi nawigacyjne, a także mapy online i offline są w zasięgu kilku dotknięć na naszych telefonach. W rezultacie wielu z Was może sądzić, że zakup dodatkowego gadżetu do monitorowania lokalizacji i nawigacji jest zbędny. To zrozumiałe. Jeśli jednak regularnie jeździsz w terenie lub jeździsz na przypadkowych przejażdżkach, GPS rowerowy lub prosty komputer rowerowy są naprawdę zalecane. Mogą wydawać się drogie, ale tak nie jest.

GPS bezprzewodowy
licznik rowerowy
240,00 zł

WOZINSKY torba na
bagażnik rowerowy

199,00 zł

meteor Kask rowerowy
dla dzieci kask dziecięcy
65,51 zł

Przyjrzyjmy się, dlaczego mogą być dla Ciebie cenne

Przede wszystkim, oprócz usług GPS, wiele z nich zapewniałoby podstawowe statystyki jazdy, takie jak prędkość, pokonany dystans i wiele innych.
Co najważniejsze, nawet jeśli zgubisz lub upuścisz gadżet, stracisz tylko kilkaset dolarów. Weź pod uwagę swój smartfon, który może kosztować setki, a nawet tysiące dolarów.
Te, podobnie jak mocowania uchwytów rowerowych do gadżetów, są dostępne w różnych poziomach cenowych w zależności od pożądanej funkcjonalności. Jednak ogólnie rzecz biorąc, powinieneś być w stanie zlokalizować dobry produkt.

Umieszczanie gadżetu

Oczywiście wymagane jest zamontowanie go przed sobą. Jednak co byłoby najlepszą opcją? Wszystko zależy od twojego samochodu. Jeśli posiadasz motocykl, możesz zamontować gadżet na kierownicy lub na przedniej szybie. Użyj jednego z tych uchwytów samoprzylepnych lub wywierć mały otwór w przedniej szybie i włóż tam kopiec. Może zapewnić wygodny i wygodny kąt dla kierowcy, aby sprawdzić GPS podczas jazdy. Uważaj, aby ustawić go odpowiednio, aby nie zasłaniał widoku podczas jazdy.

Rouclo uchwyt na
telefon rowerowy
72,24 zł

SIGMA SPORT BC
komputer rowerowy

284,58 zł

Uchwyt na
telefon rowerowy
176,62 zł

Alternatywy dla rowerów byłyby dość ograniczone. Jeśli masz jeden z tych mocno zakrzywionych uchwytów, nadal możesz mieć wyższą perspektywę, która jest przyjemniejsza dla rowerzysty. W przypadku płaskich uchwytów i rowerów sportowych, w których siedzenie znajduje się mniej więcej na tym samym poziomie co uchwyty, konfiguracja może być niewygodna, ponieważ za każdym razem, gdy chcesz sprawdzić gadżet, będziesz musiał spoglądać w dół.